KONST / Litografier / Färglitografi 12422106
nr 1242 2106
Färglitografi
Tomas Nordbäck. Signerad, rim;98x69
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:11:58
100 kr
18 mar